Pneuservis

 

Pneuservis osobní

Pneuservis osobní
Odborná výměna kol ( pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik.
K přezutí automaticky účtován poplatek za mytí kola v ceně 20,- Kč bez DPH/ ks.

Opravy pneu a duší

Opravy pneu a duší
Standardní opravy poškozených pneumatik a duší.

Opravárenství pneumatik je z hlediska bezpečnosti provozu činnost velmi náročná a zodpovědná, proto by ji měl provádět vždy jen specialista.
Vyhláška č. 102/95 Sb. ukládá, že na plášti musí být všechna poškozená místa trvale opravena. Je proto nepřípustné používat duše do neopraveného bezdušového pláště jako náhradní řešení.
Těsnicí opravárenské spreje nedoporučujeme používat pro trvalé opravy, ale vždy jen na dojetí, stejně jako opravy bez demontáže pláště z ráfku za použití speciálních předvulkanizovaných ucpávek.
Opravy poškození zasahující nárazník nebo kostru je třeba provést metodou vulkanizace za tepla nebo za studena po předchozí podrobné prohlídce a úpravě poškozeného místa pláště. Každá oprava by měla být provedena co možná nejdříve po vzniku poškození, jinak může dojít (zejména u plášt'ů s ocelovým nárazníkem) k rozšíření poškození nebo i zničení pláště v důsledku vnikajících nečistot a vlhkosti.
Prořezávání plášťů pro osobní automobily je zakázáno.

Ceny dle platného ceníku.

Zpětný odběr použitých pneumatik

Zpětný odběr použitých pneumatik
Zpětný odběr použitých pneumatik

Společnost CZECH STYLE, spol. s r.o. provádí v souladu s ustanovením §38 odst.5 zákona č.185/2001 Sb. a vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. zpětný odběr použitých pneumatik bez nároku na úplatu.

Zpětný odběr použitých pneumatik  se provádí přímo ve všech našich  provozovnách, a to bez nároku na úplatu od spotřebitele po celou provozní dobu a bez vázání odebrání použitých pneumatik určených ke zpětnému odběru na nákup nových pneumatik.

Dále je zpětný odběr prováděn  prostřednictvím logistiky společnosti a externími specializovanými společnostmi.  Se žádostmi o provedení zpětného odběru v místě vaší provozovny se obracejte na call centrum společnosti.

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? . Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.
Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené ( * ) jsou povinné .
Pro odeslání zprávy vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené (*) jsou povinné .