CZECH STYLE, spol. s r.o.

Společnost CZECH STYLE se zaměřuje na oblast poskytování profesionálních  služeb dopravcům a motoristům. Vybudovala celorepublikovou  obchodní  síť  pro prodej celého  pneumatikářského sortimentu.  V roce 2010 se stala druhým  největším prodejcem nákladních pneumatik  koncernu Goodyear  v ČR.
V současné  době  provozuje  obchodní činnost  ve třech  střediscích – Zlín, Praha a Brno.
Od roku 2009 je CZECH STYLE členem sítě Premio poskytující klasický pneuservis, ale navíc - kromě kompletní péče o pneumatiky včetně jejich sezónního uskladnění - poskytuje i služby v oblasti diagnostiky vozidla, jeho geometrie, servisu brzd, tlumičů, podvozku i výfuku,výměny kapalin, atd.
CZECH STYLE, spol. s r.o se v roce 2010  stala součástí řetězce nezávislých profesionálních autoservisů spolupracujících pod chráněnou obchodní značkou QUALITY SERVICE (Q-SERVICE), která chce v povědomí zákaznické - motoristické veřejnosti vystupovat jako alternativa autorizovaných, resp. značkových autoopravárenských sítí.

Společnost CZECH STYLE a její historie

Společnost CZECH STYLE a její historie
 
Společnost CZECH STYLE  se od svého vzniku v r. 1999  zabývala hlavně koncepčním dovozem,  prodejem  a  vývozem  pneumatik vyrobených na závodech bývalého Sovětského svazu.
Prvořadým úkolem v počátcích firmy bylo získat pověření od výrobce pneumatik pro výhradní prodej a zastupování v řízeních před státem v daném regionu. Majitelé po rozsáhlém testování výrobců v RUSKU nakonec vsadili na NIŽNĚKAMSKÉHO VÝROBCE pneumatik značky KAMA........

Více v příloze

Zaujaly vás informace na této stránce a chcete se dozvědět více? . Neváhejte a vyplňte následující kontaktní formulář. S odpovědí se Vám ozveme co nejdříve.
Pro odeslání dotazu vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené ( * ) jsou povinné .
Pro odeslání zprávy vyplňte prosím následující kód ( * ): Captcha Položky označené (*) jsou povinné .